GDZIE JEST MOJA OSOBISTA ŁADOWARKA?!...

GDZIE JEST MOJA OSOBISTA ŁADOWARKA?!...

GDZIE JEST MOJA OSOBISTA ŁADOWARKA?!...

               Czy ładowarka może być osobista?

Ile razy każdy z nas albo słyszał albo zadał to pytanie. W czasach, kiedy w każdym gospodarstwie domowym są dwa, trzy lub więcej aparatów telefonicznych i innych urządzeń wymagających ładowania i zasilania, kwestia ładowarki do telefonu staje się coraz częściej kwestią problematyczna. Różne modele telefonu mają często możliwość ładowania jednakowym modelem przewodu w ładowarce. Często się zatem zdarza, że ktoś pożycza od nas lub korzysta z tego samego kabla co my. … A gdyby tak oznaczyć naszą ładowarkę tak aby nikt nie miał wątpliwości kto jest jej właścicielem?. Na idealne rozwiązanie wpadła Duńska marka Design Letters proponując nam spersonalizowane produkty w swojej ofercie.

               Kilka słów o samej marce Design Letters.

Marka Design Letters powstała w 2009r w Danii. Jej założycielką jest Mette Thomsen, redaktorka, która swoje zamiłowanie do wnętrz, słów i liter postanowiła wykorzystać tworząc zupełnie nową linię produktów, sygnowaną czcionką wymyśloną w 1937r. przez Arne Jacobsena - legendę duńskiego wzornictwa. Minimalistyczna forma liter idealnie wręcz komponuje się z równie minimalistyczną formą samych przedmiotów na których litery są umieszczone. Białe i czarne kubki z literami stały się już sztandarowym i rozpoznawalnym niemal na całym świecie, produktem marki.  Z czasem kolekcja zaczęła wzbogacać się o kolejne elementy, talerze, miseczki czy szklanki. Dziś marka Design Letters ma ponad kilkaset produktów w swojej ofercie a z pierwszą literą naszego imienia możemy mieć nie tylko kubeczki ale też notesy, długopisy, piórniki czy ładowarki do urządzeń elektronicznych.

To co z tą osobistą ładowarką?

Dzięki zastosowanej typografii możemy spersonalizować przedmioty codziennego użytku którymi się otaczamy. Ładowarka na której widnieje pierwsza litera naszego imienia już nie będzie tylko przedmiotem „kogoś” ale stanie się konkretnie „twoim” przedmiotem Aniu, Kasiu czy Marcinie. Widoczna litera np. „ A” sprawi, że każdy będzie wiedział do kogo należy dany przedmiot. Personalizacja produktu to doskonały zatem pomysł na uniknięcie w domu tak wielu dyskusji czyja ładowarka do kogo należy i dlaczego akurat, ktoś używa naszej i  nie swojej własnej. Niby prosty zabieg a wprowadzi porządek w mały świat ładowarek domowych do którego zagląda czasem chaos.

Ładowarka do telefonu MyCharger marki Design Letters to sposób aby zawsze wiedzieć, która ładowarka jest Twoja - w domu, w pracy, czy w podróży. MyCharger to nie tylko stylowy ale i bezpieczny sposób na ładowanie telefonu czy tabletu. Inteligentny wykrywacz urządzeń zapewnia, że ​​każde urządzenie jest ładowane dokładnie w optymalnych dla niego warunkach. W połączeniu z osobistym kablem HEY/HELLO będą zestawem na który każdy zwróci uwagę.  Pojemność ładowarki to 2,4A (12W). Posiadają certyfikat CE, zgodność z RoHS oraz z REACH. Dostępne są z poszczególnymi literami alfabetu.

https://mabestudio.pl/77-akcesoria-telefoniczne

To również doskonały pomysł na prezent!

Personalizacja produktu sprawia, że dany przedmiot staje się bardzo osobisty. Produkty Design Letters są zatem doskonałym pomysłem na prezent. Kubek z pierwszą literą solenizanta czy jubilata stanie bardzo osobistym i unikatowym prezentem. Litery na produktach mogą być również sposobem na stworzenie naszej własnej i niepowtarzalnej aranżacji w salonie, sypialni czy kuchni.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Pod linkiem poniżej znajduje się dostęp do naszych osobistych kubków, piórników, notatników, ładowarek czy długopisów.