Kategoria główna     0 Komentarzy     odwiedzin (412)
Dekantacja - co to jest i w jakim celu się ją wykonuje. Najprostsza definicja dekantacji mówi o oddzieleniu cieczy od osadu poprzez przelewanie jej do drugiego naczynia. Zakończenie tematu w tym miejscu byłoby sporym niedopowiedzeniem.
  Kategoria główna     0 Komentarzy     odwiedzin (198)
Style wnętrzarskie są zmienne, ulegają modzie, z czasem stają się coraz mniej popularne. Jest jednak jeden styl, który prawdopodobnie nigdy nie wyjdzie z mody – skandynawski. Zachowanie umiaru i jednocześnie stworzenie przytulnej przestrzeni skandynawowie opracowali wręcz do perfekcji. To nie lada wyczyn, aby móc zachować umiar w wyborze produktów wyposażenia wnętrz a jednocześnie stworzyć przytulną przestrzeń. Styl ten jest tak popularny z dwóch
  Kategoria główna     0 Komentarzy     odwiedzin (214)
Dzięki osobistej ładowarce MyCharger marki design Letters zawsze wiesz, która ładowarka jest Twoja - w domu, w pracy, czy w podróży. MyCharger to nie tylko stylowy ale i bezpieczny sposób na ładowanie telefonu czy tabletu. Inteligentny wykrywacz urządzeń zapewnia, że ​​każde urządzenie jest ładowane dokładnie w optymalnych dla niego warunkach. W połączeniu z osobistym kablem HEY/HELLO będą zestawem na który każdy zwróci uwagę.